Cookie beleid s.v. 's-Graveland

De website van s.v. 's-Graveland is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Bijzondere leden van S.V. 's-Graveland

Bijzondere leden van S.V. 's-Graveland

Ereleden en bijzondere leden

Ereleden

Onderstaand een overzicht van alle clubmensen die tot erelid van de S.V. ‘s-Graveland zijn benoemd:

1946

Joop Winthorst †

1947

Evert de Weerd †

1950

Wim Hoogstraten † (tevens erevoorzitter)

1953

Henk Hoogstraten †

1968

Frans Hendriks

1982

Henk Brandsen †

1982

Arie Janmaat †

1990

Cees Schouten †

2009

Joop Glijn

2015

Bas Brouwer †


Erevoorzitters

1950

Wim Hoogstraten †

 

2015

Koen Janmaat

 


Leden van verdienste

Onderstaand een overzicht van alle clubmensen die tot Lid van Verdienste van de
S.V. ‘s-Graveland zijn benoemd:

1969

Frans Tuunter †

1977

Nico Oudshoorn †

1999

Charles Smallenburg †

2001

Joop Dillema

2002

Ton Koopmanschap

2015

Bas Brouwer †

2017

Louis Kempers

2020

André Janmaat

2020

Sach Jansen

 
Onderscheiden met de KNVB bondsspeld

1961

Wim Hoogstraten †

1982

Huub Laffort †

1982

Henk Brandsen †

1982

Arie Janmaat †

2009

Joop Glijn

2011

Koen Janmaat

2011

Bas Brouwer †


Verdienstelijkste lid

In het seizoen 1978 -1979 werd gestart om iemand van de vereniging te benoemen als verdienstelijkste lid van de vereniging. Dat kan wanneer iemand iets speciaals voor de S.V. ‘s-Graveland heeft gedaan en/of al jaren binnen de vereniging actief is en als vrijwilliger meer dan een steentje bijdraagt aan de club.

1979

Minicus van Wijk

1980

Frans van Groen

1981

Astrid de Groot

1982

Henk Brandsen †

1983

Joop Hagen

1984

Frans Hendriks

1985

Koen Janmaat

1986

Truus Jongsma †

1987

Fred Haselager

1988

Jos Theunissen

1989

Joop Dillema †

1990

Harry Brandsen (kleine Harry) †

1991

Marc Degekamp

1992

Ria Raven

1993

Jille Nieuwenhuis

1994

Bouke Bakker

1995

Thea Kuijper

1996

Edwin Westgeest

1997

Medewerkers aanleg lichtinstallatie

1998

Wil Kreuning

1999

Bert Schmidt

2000

Willem de Leeuw

2001

Ciska de Bree †

2002

Fred Houthuijzen

2003

Frans Nelis

2004

Herman Blokker en Louis Kempers

2005

Els Brandsen

2006

Eric Janmaat

2007

Peter van Hassel

2008

Niels Steenvoorden

2009

Cor de Bree †

2010

Irma Janmaat

2011

Ric Degekamp

2012

Arjen Borst

2013

Vrijwilligers aanleg kunstgrasveld en renovatie kantinedak

2014

Herman Stuijver

2015

Bas Kers

2016

René van Dijk

2017

Natascha de Ruig

2018      Wim Miltenburg

2019      Kees Langerak

2020     Rik Sluyter

2021     Anna Scholten /  Kaylee Stoops

2022     Fred Kedde

2023     Miep & Ben Steenvoorden 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!