ERE- EN BIJZONDERE LEDEN

Ereleden en bijzondere leden

Ereleden

Onderstaand een overzicht van alle clubmensen die tot erelid van de S.V. ‘s-Graveland zijn benoemd:

1946

Joop Winthorst †

1947

Evert de Weerd †

1950

Wim Hoogstraten † (tevens erevoorzitter)

1953

Henk Hoogstraten †

1968

Frans Hendriks

1982

Henk Brandsen †

1982

Arie Janmaat †

1990

Cees Schouten †

2009

Joop Glijn

2015

Bas Brouwer †


Erevoorzitters

1950

Wim Hoogstraten †

 

2015

Koen Janmaat

 


Leden van verdienste

Onderstaand een overzicht van alle clubmensen die tot Lid van Verdienste van de
S.V. ‘s-Graveland zijn benoemd:

1969

Frans Tuunter †

1977

Nico Oudshoorn †

1999

Charles Smallenburg †

2001

Joop Dillema

2002

Ton Koopmanschap

2015

Bas Brouwer †

2017

Louis Kempers

2020

André Janmaat

2020

Sach Jansen

 
Onderscheiden met de KNVB bondsspeld

1961

Wim Hoogstraten †

1982

Huub Laffort †

1982

Henk Brandsen †

1982

Arie Janmaat †

2009

Joop Glijn

2011

Koen Janmaat

2011

Bas Brouwer †


Verdienstelijkste lid

In het seizoen 1978 -1979 werd gestart om iemand van de vereniging te benoemen als verdienstelijkste lid van de vereniging. Dat kan wanneer iemand iets speciaals voor de S.V. ‘s-Graveland heeft gedaan en/of al jaren binnen de vereniging actief is en als vrijwilliger meer dan een steentje bijdraagt aan de club.

1979

Minicus van Wijk

1998

Wil Kreuning

2018 Wim Miltenburg

1980

Frans van Groen

1999

Bert Schmidt

2019 Kees Langerak

1981

Astrid de Groot

2000

Willem de Leeuw

2020 Rik Sluyter

1982

Henk Brandsen †

2001

Ciska de Bree

 

1983

Joop Hagen

2002

Fred Houthuijzen

 

1984

Frans Hendriks

2003

Frans Nelis

 

1985

Koen Janmaat

2004

Herman Blokker en Louis Kempers

 

1986

Truus Jongsma †

2005

Els Brandsen

 

1987

Fred Haselager

2006

Eric Janmaat

 

1988

Jos Theunissen

2007

Peter van Hassel

 

1989

Joop Dillema

2008

Niels Steenvoorden

 

1990

Harry Brandsen (kleine Harry) †

2009

Cor de Bree †

 

1991

Marc Degekamp

2010

Irma Janmaat

 

1992

Ria Raven

2011

Ric Degekamp

 

1993

Jille Nieuwenhuis

2012

Arjen Borst

 

1994

Bouke Bakker

2013

Vrijwiliggers aanleg kunstgrasveld en renovatie kantinedak

 

1995

Thea Kuijper

2014

Herman Stuijver

 

1996

Edwin Westgeest

2015

Bas Kers

 

1997

Medewerkers aanleg lichtinstallatie

2016

René van Dijk

 

 

 

2017

Natascha de Ruig

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!